Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet táncpartnert találni...

Hol lehet táncpartnert találni társastánchoz?

Figyelt kérdés
24 éves, 150 cm-es egyetemista lány vagyok. Általános iskola felső tagozatában 4 évig társastáncoltam. Egyszerűen beleszerettem a táncba, a szenvedélyemmé vált, de sajnos bizonyos dolgok közbejöttek így abba kellett hagynom. Nagyon bánom azóta is, h abbahagytam, nagyon hiányzik a tánc. Sosem volt célom a versenyzés, vagy a nagyon komoly szint elérése, nincs is meg hozzá sem az időm, sem a kiemelkedő tehetségem, sem tökéletes alkatom. Számomra a tánc egy hobbi, amit szenvedéllyel űztem/űznék újra, de egyszerűen nem találok hozzá partnert. Tudja vki, h hol találhatnék táncpartnert?

2015. ápr. 2. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy Budapesten élek :)
2015. ápr. 2. 21:57
 2/3 anonim válasza:
egycipőben járunk! Sehol nem lehet találni :( 20/N
2015. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első és legtutibb módszer ismerős "bepalizása".

Második, ha az első nem megy, tánciskolákban az induló kurzusok tanárai gyakran tudnak szerezni partnert. Be kell menni, érdeklődni kell.

Harmadik, táncpartner kereső oldalak is vannak, való igaz, több lány hirdetéssel, mint fiúval.

Ha ezek sem sikeresek, elmenni társastánc bulikba, amiket tánciskolák tartanak, ott ismerkedni és érdeklődni.

Feladni nem érdemes, ha "csak" hobbiként táncolsz és nem véresen komolyan versenyre készülsz, akkor azon a szinten azért sokkal szívesebben táncolnak a fiúk is. Főleg akik rájönnek, hogy ez mennyire tuti csajozós terep (akár úgy is, ha nem veled, hanem más csajokkal ismerkedne).

Ne add fel, keresgélj, menni fog!

2015. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!