Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most azokat a csajokat kérdeze...

Most azokat a csajokat kérdezem, akik edzenek. A sportos csajoknak mennyire izmos pasik jönnek be? Mert már kérdeztem nem edző csajokat is. Ez közvélemény kutatás miatt kéne.

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

én a párommal együtt edzek, most azt mondom, hogy fontos, de amikor anno még csak tetszett, akkor egész máshogy nézett ki, szóval nem tudom azt mondani, hogy ez ilyen egyértelmű.

viszont, nagyon fontosnak tartom az egészséges életmódot, mind táplálkozásban, mind a sport terén, az a véleményem, hogy mindenkinek kéne valamit sportolnia. szóval nem tudnék olyan emberrel együtt élni, aki mondjuk chipseken meg fánkon él.

2015. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :).
2015. márc. 29. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy férfiként írok, de ez úgy van, hogy a nők nagy többségét semennyire nem érdekli, hogy ki mennyire izmos. Kb nulla jelentősége van. Ez a többség. Aztán vagy egy kis részük, akik a vékonyabb, nem túl izmos pasikat kedvelik és van egy nagyon pici réteg, aki a nagyobb izmokat is elfogadja. Én ez tapasztaltam. Én nem versenyzek, nem is vagyok brutál állat, de már rám is sokan mondják, hogy sok, néhányan meg, hogy határeset. Már akiket kérdeztem eddig ez a válasz jött. De a többséget nem is érdekli, hogy ki mennyire izmos. Utolsók között van a szempontok között.
2015. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. márc. 29. 17:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Már lényegében akkor értem
2015. márc. 29. 17:56
 6/9 anonim válasza:

Mikor páromba beleszerettem nagyon vékony,úgymond kis pálcika volt:D

Aztán elkezdett gyúrni és most nagyon szépen kidolgozott, izmos teste van kockás hassal stb.Imádom így és dögösnek tartom,viszont azt mondom,hogy ez nem minden.Az viszont igen,hogy valamit sportoljon és ne csak lustálkodjon egész nap:) 20/L

2015. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem ez ennél összetettebb dolog!


1. Engem alapvetően nem a zsír, a fejletlen izmok, a rossz állóképesség, lustaság, a zabálás, a cigi, a szemét kaja stb. zavar, hanem az ehhez kapcsolódó életmód és mentalitás!


Nem tudnék együtt élni egy olyan férfivel, aki a szemetet, az olyan ételeket vásárolja meg és rakja be a hűtőbe, főzi meg amelyeket én elvből, vagy az életmódomból adódóan elutasítok!

Igénytelenségnek, önzőségnek tartanám ezt a viselkedést és igazságtalanságnak magammal szemben.


Nem kell feltétlenül egyértértenünk de legalább ész érvekkel- értelmesen, úgy hogy én is megértsem; megtudja magyarázni, hogy miért úgy étkezik ahogyan.

Pl. Nem érv, hogy azért zabálja a dobozos chipset mert finom.

Oké: De engem ne kináljon meg belőle :)

2015. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 *Glissade* ***** válasza:

2. Ugyanakkor nem szeretem a másik végletet sem (ök inkább a cuccos típus), aki önzően (akár az én hátrányomra), lenézően folyton- folyvást a tükörnek pózól.

Nem veszi észre, hogy a cucc hatására olyan kanos; hogy egy kecskét is megerőszakolna, ill. néha olyan agresszív, bunkó, lekezelő, hogy inkább távol tartom magamat tőle :)


Tehát az értékrendnek kell hasonlónak lennie az enyémmel; aki hasonlóan él, mint én valószínűleg izmos és szép teste van ;)

De sem baj, ha nem, csak legyen nyitott a változásra.


A legjobb, ha még nálam többet tud és segit az edzésben, étkezésben :)

2015. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
muscle bear
2015. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!