Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vecsés környékén hol lehet...

Vecsés környékén hol lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Ismerem a lovasok.hu-t, és a lovarda.lap.hu-t. Én ezeken a lehetőségeken kívül keresnék lovaglási lehetőségeket. Gondolok itt kisebb lovardákra, tanyákra. Aki tud címet, nevet, telefonszámot, vagy a sok lehetőség közül csak egyet is szívesen fogadnám, akár itt közzétéve, akár priviben megírva. Köszönöm szépen!
2010. febr. 16. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ócsán és újhartyánon van lovarda, de sajnos nem tudok se nevet se elérhetőséget.

az újhartyáni a víztorony mellett van. ha érdekel, próbálj rákeresni a neten. na meg ha nincs túl messze.

2010. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az ócsai

[link]

2010. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De sajnos azok nekem nagyon messze vannak. Én közelebb gondoltam Vecséshez. Gyál, Némediszőlő, esetleg Üllő, bár a legjobban Vecsésnek örülnék. Esetleg, ha valaki tart lovat és oktatna rajta, nekem az is jó. Már egy ideje lovagolok, de nincs önbizalmam, ezért mindenféle képpen kell mellém valaki. Tudok mindent hobby szinten. Persze nem ingyen gondoltam!
2010. febr. 16. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Némediszőlőn is van egy lovarda. az út mentén van ahogy lejövünk az M5-ről rögtön. talán Galopp majornak hívják.

sajnos csak ennyit tudtam segíteni, nem ismerek olyat akinek otthon van lova és tanítana. :(

2010. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gyál és Vecsés között is van egy tanya, ahol lehet érdeklődni, és úgy tudom, hogy kinnt az Agip kút után a Dobrovitz tanyán is van erre lehetőség.
2010. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! Ismerem a helyet. Sajnos többre vágytam, mint amit ott nyújtanak.

Egyenlőre megoldottnak tekintem a keresgélést, mert vissza mentem oda, ahol tavaly év vége felé lovagoltam. Ott sajnos az oktató lány elment és szünetelt az oktatás. Most viszont van egy új lány aki oktat egy nagyon szuper lovon. Mindenkinek tudom ajánlani!!!!! Nagyon jól oktat!

2010. jún. 14. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!