Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek együtt futni?

Van kedve valakinek együtt futni?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, és fogyás céljából szeretnék eljárni futni. Igazából nem szeretek és hamar feladom, de ha van valaki, akivel "szenvedhetek" annak nagyon örülnék :D Tudnánk egymást bátorítani. Vagy ha már profi futó vagy és van benned kihívás, hogy valakivel megszerettesd a futást.. :D Örülnék, ha korban kb egy idősek lennénk.

20/L



2015. márc. 9. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy ki a kerületedben a "futónagykövet". Mindegyiknek van FB csoportja, ha ott csatlakozol a sajátodhoz, rögtön találsz futótársakat.

[link]

2015. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pech, a 7.-ben pont nincs :D
2015. márc. 10. 01:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, nem is figyeltem, hogy nincs minden kerületben. :)


Nem tudom, melyik részén laksz, de közel lehet neked a Városliget vagy a rakpart is. Létezhet olyan csoport is, hogy városligeti futók, vagy erzsébetvárosi futók stb. Csak a hasamra ütöttem. Ott a belvárosban biztosan sokan futnak. Esetleg megnézheted a legalsót a listában a linkemen, DK csoportját. Hozzá sokan csatlakoznak helytől függetlenül, talán pont a közeledben is van valaki.

2015. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont félúton vagyok :D
2015. márc. 10. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Akinek a Margit-sziget, esetleg népliget a közelében van.
2015. márc. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!