Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Mi a vélemény a cipőbe...

Futók! Mi a vélemény a cipőbe helyezhető talpbetétről?

Figyelt kérdés
Hasznos van értelme ? Tesz valamit ? Cipot ovja ? Máshogy tartja a lábat vagy mi értelme ? :D

2015. márc. 6. 11:30
 1/3 Csiß ***** válasza:
Nekem kicsit felkeményedett a sarka a futócipőnek és átmeneti megoldásnak gondoltam rakok bele egy sport talpbetétet..hááát..nekem nem jött be.Inkább kidobtam.
2015. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm, igazat bevalva én most gondolkozok,hogy vegyek e de nem látok túl sok értelmit ... :D
2015. márc. 6. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak olvastam erről blogokban. Ilyen talpbetétet lehet készíttetni kimondottan futáshoz, miután alaposan megvizsgálják az ember lábát, futóstílusát. Akitől erről olvastam, már akkor folyamodott ehhez, mikor már a sokadik cipő sem vált be neki (pronáló), és mindig előjöttek a térd/talpfájdalmai. Lényegében igen, erősebben támasztja a talpat (nem hagyja befelé dőlni).

Az előre gyártott talpbetétekről nem sok mindent tudok. Gondolom, a drágább ütéscsillapítós darabok érhetnek valamit, de egy elhasznált futócipőn az se segíthet sokat. A pár száz forintosak meg esetleg arra jók, hogy kicseréld az eredeti betétet, ha nagyon szétkopott (bár akkor már a cipő talpa se lehet valami erős).

2015. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!