Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire jó a tömegnövelő?

Mire jó a tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Ha edzés után megiszod, akkor gyorsabban fejlődik az izmod?


(Nem értek a testépítéshez, csak kíváncsiságból kérdezem, nem kell lehurrogni.)


2015. febr. 15. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy adag kajat kehet vele kivaltani.

2015. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Arra jó, hogy szétb*zd a szervezetedet vele meg, hogy impotens legyél.

Enni kell rendesen nem ilyen sz*rokat kell szedni.

2015. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én fehérjéporhoz szőlőcukor-port szoktam rakni, sokkal olcsóbb és egészségebb. ezt csak napi egyszer lehet így, mert elég cukros sajnos. egyébként meg ajánlom a zabkását, az sokkal hasznosabb a tömegnövelő vackoknál!
2015. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A második válaszoló szellemi fogyatékos. Vagy nagyon viccesnek érezte magát.


A tömegnövelő táplálékkiegészítő, fehérjeport és egyszerű cukrot tartalmaz. De nem éri meg, sokkal jobban megéri fehérjeport venni és ahhoz keverni dextrózt. Egyébként nem nélkülözhetetlenek a táplálékkiegésztítők, de elég praktikusok.

2015. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban ilyesmiket szedni, csak látom, hogy kb. az összes gyúrós haverom úgy issza, mint a vizet. Még középiskolás koromban pl. mindenki hozta a suliba a sajátját(Scitec Nutrition stb.) Az egyik 8800 grammos szerintem olyan, mintha 3 konda malacot ennél meg.
2015. febr. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!