Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365-ön 14000 Ft a kifizetés?

Bet365-ön 14000 Ft a kifizetés?

Figyelt kérdés

Pár napja regisztráltam és feltöltöttem 2000-et. Most csak kísérletezek 50-300-as tétekkel.

Ma kíváncsiságból rámentem a kikérésre "összeg" rublikánál ott van h "min.14000".


A súgóban megnéztem és ott 2000 minimumot ír MasterCardnál.


Így átverik ezek a népet?

Emellett még meg is kell forgatnom vhogy a pénzemet? Ha igen vki elmagyarázná?



2015. febr. 3. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mastercarddal fizettél be, akkor a pénzedet csak banki átutalással tudod kikérni, aminél a minimum 14000 forint. Megforgatnod csak a bónuszt kell, amit kaptál, ha igényelted.
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valahol azt olvastam, hogy vki másodszor már skrillel fizetett be és akkor arra tudta kikérni a pénzt. Ott ugye jóval alacsonyabb a min.


Esetleg ha chaten megkérem őket, hogy utalhassak skrill-re akkor megengedik?

2015. febr. 3. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van, ha újra utalsz skrillen keresztül, akkor kifizetheted azon.

Nem hiszem, hogy megengednék, de nem tudom.

2015. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz.
2015. febr. 3. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne utalgass össze-vissza . Játssz,nyerj és ,ha van zsozsod vegyél ki 1 nagyobb lét.
2015. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pénzét is meg kell forgatni, nem csak a bónuszt. A befizetett összeg háromszorosát kell megjátszani + az aktív bónusz háromszorosát.
2015. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Igaz, bocsi!


De az a lényeg, hogy csak a bónusz miatt kell most forgatnod, ha legközelebb befizetsz és nem kapsz semmi bónuszt, akkor nem kell semmi ilyen feltételt teljesíteni a kifizetéshez.

2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De még en migényeltem bónuszt, és sztem nem is fogok. Így is meg kell forgatnom a pénzem?
2015. febr. 4. 17:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. A befizetett összeget csak akkor kell 1x megforgatni min. 1,5-ös oddson ha használni akarom a bónuszt
2015. febr. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!