Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet ez a billiár...

Mennyibe kerülhet ez a billiárdasztal? (Képek lent)

Figyelt kérdés

El szeretném adni a képeken látható asztalt, fogalmam sincs,hogy mennyit érhet. OLX-en néztem párat,de mivel ez egy hibás darab,ezért nem tudom belőni a valós értékét. Mivel nem értek hozzá,és nem is használom/nám, ezért meg szeretnék tőle válni. 2 dákóm van hozzá, mindkettőnek a végén használhatatlan a dákóvég, de az ugye olcsó.

Az egyik dákó eltörött anno,de úgy meg lett ragasztva,hogy fel sem tűnik. A posztó egy helyen elszakadt,több helyen karcos. A szélein kopott, de azon kívül hibátlan állapotban van maga az asztal. Igazi hibának csak a posztót mondanám.

6'-os az asztal mérete.


[link]


[link]


[link]


[link]



Képekért elnézést kérek, a raktárban van elrakva az asztal,és nehezen hozzáférhető még.



2015. jan. 29. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Biliárd*
2015. jan. 29. 13:17
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Miből van benne a lap?

Ha pala, nem valami vacak rétegelt fa, akkor 30-50 rugó.

6-ost mániákus biliárdos nem fog otthonra venni, annak minimuma hetes, de a 9-es az igazi.

Kocsmákban gyakori a hatos, de oda pénzbedobóst keresnek.

2015. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Posztó áthúzás anyagköltsége minőségtől függően 15-40 rugó. Olyan 20-30 munkadíjért csinálják.
2015. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mivel semmit sem ér a posztó, ezért belevágtam egy helyen, úgy hogy csak azt sértsem, és nekem műanyagnak tűnik az alatta lévő réteg..

Nem sokat ér,tudom

de ingyen nyilván nem adnám oda senkinek, kidobni meg drága.

2015. febr. 6. 21:11
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Persze, a kereten látszik, hogy azért nem gyagyi darab.

Dobd fel valami hirdető oldalra, szerintem 30-40 alá ne engedd.

2015. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!