Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amatőr vívás - kitől, hol,...

Amatőr vívás - kitől, hol, hogyan, mennyiért?

Figyelt kérdés

23/L vagyok - eddig nem igazán sportoltam soha az iskolai kötelező köröket leszámítva, de egy ideje elkezdett érdekelni a vívás, mint sport, szeretném kipróbálni, ha módom van rá.

Mivel az iskola ugye már nem ad keretet a próbálkozáshoz, nem igazán tudom, merre induljak el.

Létezik-e egyáltalán olyan, hogy csak simán edzések, órák vannak minden versenyfelkészítés nélkül? És nem problémás-e hogy 23 évesen esek be az utcáról nulla előképzettséggel?

Indulnak valahol kezdő csoportok Budapesten? Mennyibe kerül egy ilyen edzés/oktatás/óra?

Kell hozzá valami alapfelszerelés?


Tudom, a Google a barátom, de én jobban szeretnék olyasvalakitől infót, aki ebben tapasztalt, nem pedig három éve frissített oldalak fölött lamentálni, hogy aktuálisak-e még az infóik... :)



2015. jan. 27. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!