Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 5 hónap alatt szeretnék...

Ha 5 hónap alatt szeretnék lefogyni 15kg milyen mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem kell az a szöveg, hogy a kaján múlik. Az étkezésre figyelek, de mozgás terén tanácstalan vagyok. Mi segít a legjobban?

2015. jan. 24. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
De, a szénhidrát bevitelen múlik. 15kg 3 hónap. Emellett érdemes futni, vagy ellipszis trénerezni. Heti 3* 35-45 percet elég is. De enélkül is lemegy az a 15kg normál kaja mellett. Még akkor is, ha rommá gyúrod magad közben a konditeremben.
2015. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
heti 3* aerob tartományú mozgás, de a kaján múlik minden.
2015. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Callanetics! Én 2 hónap alatt 7 kilótól szabadultam meg- Mellette diétáztam. De nagyon fontos hogy sokat igyál. És legalább 3-szor étkezzél 5-6 után ne nagyon!

A Callanetics formál, és könnyen lehagyhatod kilóidat.Minden nap ajánlom. Én úgy csináltam. Mostmár nincs szügségem rá, vagyis lighosabban csinálom.

Könyvek is vannak róla. A popóról, hasról lábról leszed, jól takarít ;) szóval csak hajrá

2015. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2015. jan. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!