Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha Bet365-ön fogadok és 100...

Ha Bet365-ön fogadok és 100 000-es kifizetéseim vannak rám szállhatnak a NAV-osok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nagyon cuki a 72%-os válaszoló a pesszimizmusával, mert ő egy született balfék és semmi soha nem jön be neki, akkor már másnak sem fog alapon írogat :D :D
2015. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
pökhendi lekezelő stílusa van a csávókának, azt még ő írja hogy "akiknek foggalmuk sincs a sportfogadásról" :D :D :D hát neki nincs foggalma róla, de semmi, biztos elbukja sorra a 200 ft-s tipszmikszeit azt itt irogat gyk-n xd
2015. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ezt a mondatot, mondjuk én nem értem:

"Az meg ha 100ezret elbukok néhanap az se érdekel. De alapból kiveszem és csak 25 ezret bukok rajta ilyen egyszerű

"

mi az, hogy kiveszed?


amúgy engem nagyon érdekelne, hogy lehet nyereségesen sport fogadni, én is csak buktam mindig, mikor beleástam magam...

2015. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy kezd elmenni a mérkőzés, akkor élőben is fogadhatsz, amivel minimalizálni lehet a veszteségeket.
2015. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Mecs közben mikor még döntetlen kivehetsz pénzt. Persze buksz rajta így, de nem mindet.
2015. jan. 26. 01:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!