Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy rakjak fel egy darts...

Hogy rakjak fel egy darts táblát, ha sehogy nem sérthetem meg a falat?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen szeretnék dobálni az unalmas óráimban, de sehova se rakhatok fel se kampót, se szöget. Ti hogy oldjátok ezt meg?

2015. jan. 12. 16:10
 1/4 anonim válasza:

Lehet kapni külön darts tábla tartót.

Mint például:

[link]

Ahogy látom piszok drága, érdemes lenne csinálni egyet fából.

[link]

Itt az oldalon alsó képen például.

[link]

2015. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ilyen munkahelyet akarok én is :D
2015. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég necces. Nem hiszem, hogy meglehet ezt csinálni úgy, hogy sehogy se sértsd meg a falat, hogyha pedig igen, az nagyon drága lesz.

Kapásból csak valami ragasztó-szerűséggel tudnám elképzelni, viszont egy steel tábla 4-5 kilogram, ami így nem megoldható.

Arról nem is beszélve, hogy benne van a pakliban, hogy kidobsz a táblából. Először én is azt gondoltam, hogy vagyok annyira jó, hogy beledobjak, de nem. :D Párszor mindenképpen ki fogsz dobni. A tábla köré tehető falvédő pedig drágább, mint maga a tábla. (én 10k felett találtam csak)

Szóval, sajnos nem tudom megmondani, de csak az elektromossal lehet biztonságos.

2015. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, csak a szobámban. Se fal felület nincs, se megsérteni nem akarok a falat. Most azon gondolkodom hogy veszek nagy karton lapot, aminek a közepe tájára fogom valahogy felfüggeszteni a táblát. Azt fogom kitámasztani valahova, vagy megemelni valamivel. Lehet hogy a stabilitás érdekében kicsit meg kell majd döntenem hátra felé, de az szerintem elmegy. Így helyigényesebb a dolog, mert a karton táblát mindig félre kell tennem majd valahová, de speciel nálam ez amúgy is egy jelen lévő dolog, mert sok A2, A1-es papírom van.
2015. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!