Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valakinek fusselastic...

Van valakinek fusselastic betétje, megéri megvenni? Alább írom, hogy miért.

Figyelt kérdés
Harántsüllyedésem van, nagyon fáj a lábam, derekam, s így fiatalon nem vagyok régi. Mit ajánlanátok? Esetleg nagyon jó futócipőt, ami kényelmes, és rugalmas tudtok?

2015. jan. 10. 18:52
 1/1 anonim válasza:

Nekem már van egy pár fusselastic talpbetétem. Mielőtt megvettem, sok mindent kipróbáltam már, de igazából egyikkel sem voltam teljesen megelégedve. Az egyik nyomta a lábam, nem tudtam megszokni, a másik nem fért bele az elegáns cipőimbe, és mivel még csak 35 éves vagyok, és szeretek csinosan is öltözködni, nem maradt más, minthogy kipróbáljam.

Szkeptikus voltam, mivel az ára nem kevés - igaz Egészségkártyára kértem -, ha jól emlékszem 40 ezer körül fizettem, de ha azt veszem, hogy volt olyan, hogy 3 havonta kellett a betéteket cserélnem, és az is került 6-8 ezer Forintba, erre meg 5 év garanciát vállalnak, nem kell utánállítgatni, akkor hosszútávon jobban járok.

Mivel nekem is hasonló problémáim voltak (lúdtalp, harántsüllyedés), ráadásul bütyköm is van, kerestem én is a megoldást. Mivel elég frekventált helyen vannak, a Mammut közelében, egyeztettem egy időpontot (1 napra rá kaptam is egyet), magamhoz vettem több cipőt, hogy kipróbálhassam azokkal is.

Nagyon kedves fogadtatásban volt részem – jól elbeszélgettünk - vettek egy talplenyomatot, elmagyarázták, hogy hol is van a probléma, illetve az 5 perces próba alatt is már jobbnak éreztem a lábam, a tartásom is megváltozott. Éreztem, ahogy rendesen alátámaszt illetve rugózik. Kicsit nyomta a bal lábam, de megnyugtattak, ha elkészül az én egyedi betétem, tökéletes lesz az illeszkedés, és nem fogja nyomni.

Körülbelül 2 hetet vártam a talpbetétre, mire elkészült (ennek már egy éve), és azóta folyamatosan hordom a cipőimben. Már volt egy nyár is, és a szandálomba, papucsomba is hordtam, minden gond nélkül.

Emlékszem, hogy a megszokása is időbe telt - egy kis türelemjáték -, de ha most nem hordom pár napig, nagyon hiányzik.

Még az elegáns körömcipőmbe is berakom, sőt ebben szoktam futni is a Margitszigeten. Ezért is gondolkozom most, egy másik pár beszerzésén, hogy ne kelljen állandóan cserélgetnem.

Ajánlottam a kolléganőmnek is, akinek sarkantyúja van, ő is vett egyet, és abszolút elégedett, pedig azt hitte, hogy fém, és az nem lesz jó neki.

Egy szó, mint száz, csak ajánlani tudom, az ára is megérte, mert minden problémámát megszüntette. A bordó párna nekem jobban bejött, persze abban a cipőben, amibe belefér. A szürke marad a keskeny, szűk cipőimbe.

2015. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!