Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan gyakorlatokat...

Tudnátok olyan gyakorlatokat mondani, ami erősíti az alsó és felső has izmait?

Figyelt kérdés
Elsődleges leges célom, hogy le mennyen az a kb 2-3 kiló felesleg a hasamról :)

2015. jan. 9. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyas. Szalkasito dieta, aerob + sulyzos edzes kell.

Mindenre kell edzeni!

Am haspres, haskerek, labemeles fuggeszkedve.

2015. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felülés,Lábemelés,Hasprés,Plank


Ezek mind jók has erősítésre, de ha te fogyni akarsz akkor a kajára kell odafigyelni, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt ( olyan mint egy napló kajáláshoz csak neten )


kaloriabazis.hu

2015. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, csak van olyan bébi hűj féleség. Felül a bordám kilátszik, a medencecsontom ha hátra fekszem kilátszik, csak a hasam nagy kicsit. Nem az a zavaróan nagy has, szerintem még simán belefér, csak én sportoló voltam és zavar az eféle :)

Napi 200 felülés segítene a látványon?

Emellett csinálnám a fekvőtámasz tréninget (100fekvőtámasz.hu) és a guggolást, erre gondoltam, szerintetek?

2015. jan. 10. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

2-3 kiló felesleget is le kell adni tehát azt már fogyásnak nevezzük, ilelettve senki se feltételezte hogy kövér vagy :D


De ha mindenképpen csak sportolás jön szóba és kajára nem akarsz odafigyelni még mindig jobban jársz valami zsírégető mozgással inkább mint felülésekkel/fekvőtámaszokkal


Gondolok itt bicikli,ugrálókötelezés,futás,ugrándozós aerobik meg ilyenekre

2015. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
felülés,fekvőtámasz,futás is
2015. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!