Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Bet365-ön lehet 2 számlám?...

Csendi01 kérdése:

A Bet365-ön lehet 2 számlám? És két számláról fogadnom? Ugyan arról a gépről, és ugyan arról a kártyáról tölteném föl az egyenlegem, mindkét számlára, lehetséges?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hát, mivel be kell küldeni személyi meg útlevél scannelt képét, szal egyik tuti bukó, amúgyis minek kéne két betes számla? meg a kártyás utalással is megégnél, örökre kitiltanak, jobb esetben a pénzedet még visszaküldik
2014. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 betes számlával,tuti nyerés,és ha a tesóm nevére regisztrálok???de ugyan arról a kártyáról tölteném fel mindkét számlára a pénzt,igysem jó??
2014. dec. 22. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hát, miért lenne tuti nyerés? egyből rájönnek IP alapján úgy kibääsznak mint a szart
2014. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A változó odds miatt,már 2 éve figyelem,nincs olyan esemény ahol eddig mínuszba jöttem volna ki,de külön számítógépünk van,igysem jó?ha én beregisztráltam,akkor ö már nem is fogadhat,mert egy házban lakunk?és egy az ip címünk?
2014. dec. 22. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
hát fogadhat, de csak egyikőtök lesz jogosult bónuszra, az IP lehet nem szúr szemet, de ha ugyanarról a kártyáról mennek az utalgatások akkor tuti lefő
2014. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom meglehet kérdezni a bet365 ön az ügyfélszolgálaton?
2014. dec. 22. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ameddig két külön emberé a betes számla, addig senki egy szót nem szólhat, az IP miatt sem, hiszen akár egy 8 fős család minden tagja is játszhat külön, kit érdekel?


A bankszámla viszont nem jó, már hozzárendelt számlával nem is tudsz mégegyszer regisztrálni.

2014. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondanátok nekem olyan online fogadó irodát ahol Forintba van a pénzem,és sok tenisz mérkőzés van,ellőre is köszönöm
2014. dec. 22. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem változik az odds, hogy mind2 csapatot meg tudd tenni 2.00 feletti oddsal.
2014. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!