Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Plafonra szerelhető húzódzkodó...

Plafonra szerelhető húzódzkodót miképpen kell a gerendába fúrni?

Figyelt kérdés

Pl. ennél: [link]


4 csavar van ugyebár egy vonalon, de szerintem egy gerenda nincs olyan vastag, mint a 2 legtávolabbi csavar távolsága. Szimplán a plafon meg nem hinném hogy megfelelő lenne hozzá.



2014. dec. 11. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hova akarod felfogni, én nem ajánlom az ilyen cuccot mert rádszakad, tipnivel ne nagyon próbáld felfogni mert ilyen terhelést nehezen fog bírni, az én otthoni boxzsákom, ami kinti teremben van úgy fogtam fel, hogy a plafont teljesen átfúrtam és úgy rögzítettem felülről is a talaj síkon. Veszel két-négy csavarrudat átfúrod a plafont, felülről meg alátéttel és anyával rögzítesz. Fába se ajánlom a csavart, szerintem nem bírja meg
2014. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!