Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten rendesen...

Hol lehet Budapesten rendesen kick-box-ot tanulni, esetleg egyesületi szinten?

Figyelt kérdés

Érdekel a kickbox, járok is edzésre és jó is, elfáradok erősödök és jó technikát tanítanak stb. Csak egyáltalán nincs semmi tehetséggondozás. Olyasmi helyre szeretnék járni ahol esetleg egyesületi szinten foglalkoznak a sporttal, versenyeztetnek stb.

(Budapest)


2014. nov. 25. 19:44
 1/1 aikiboxer ***** válasza:

A kick-boxot nem tudom, nézd meg a boxedzes.hu-t, itt ismerem a kick-box edzőt és szerintem jó.


Viszont, ha végig akarsz verni mindenkit, akkor szerintem menj el rendes ökölvívni a kick-box mellett (nem helyett), és itt olyan képességekre teszel szert, hogy palacsintává aprítasz bárkit. Én az aTerembe járok, nagyon ajánlom az edzést. Ugyanitt van a Karacs Attila K1-es edzése is, őt is ajánlom.

2014. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!