Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő e 18 évesen elkezdeni...

Késő e 18 évesen elkezdeni Thai boxozni?

Figyelt kérdés
Középsuliba Rendészetire jártam és az alapokat elsajátítottam! a válaszokat előre is köszönöm!
2010. jan. 27. 21:39
 1/5 anonim válasza:
dehogy késő!
2010. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem késő én is csinálom aikido-val együtt. úgy igen jó
2010. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem keső, én annyi idősen kezdtem boxolni, aztán még jóval utána mentem át thaiboxra..
2010. jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért lenne késő?

esetleg akkor,hogyha versenyezni is szeretnél. mivel már betöltötted a 18-at így olyan ellenfeleket kapnál aki jóval idősebb is lehet nálad és tapasztaltabb is

pl én 17 éves vok indultam volna magyar bajnokságon de már a felnőtt kategóriába estem és a súlycsoportomba volt egy felnőtt többszörös magyarbajnok... de ha sokat edzel lehetsz olyan jó mint ők! ne add fel :)


ha pedig csak hobbiként csinálnád akkor meg végképp ne gondolkozz rajta,hogy elkezd-e! sosincs késő!

2010. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen kezdtem most vagyok 28 és 2x EB bajnok 80+ kilóban. Egyáltalán nem késő még 30 évesen sem. Max versenyző már nem leszel de a mozgás a fittség az állóképesség az erő és a küzdeni tudás ugyanúgy meg lesz. Ahová én járok ott van egy 47 éves fickó soha az életbe nem lesz belőle versenyző és soha nem is fog ringbe szállni de nem is ezért csinálja. Viszont leküzdötte a magas vérnyomást és mióta fogy jó kondiban van és figyel arra h mit eszik azóta a cukorbetegségét is.

Ha versenyezni akarsz sem késő még sőőt. De ha csak egy kemény pörgős izzasztó sportra vágysz akkor is jó helyen jársz. Am nálunk is van sok a zsaru ex-kommandós is van egy. Lehet h ismerősre is lelsz :)

Sok rendőr jár le bunyózni pusztán önvédelmi célból hozzánk ők állítólag valóban hasznát is veszik. Van aki sport karriert akar csinálni és van aki csak szimplán egy pörgős kiizzadós kalória robbantó sportot keres. A thai box remek sport és egyáltalán nem késő 18 évesen elkezdeni.

2010. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!