Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg igaz hogy a futástól...

Tényleg igaz hogy a futástól elsősorban a mellből jön le, mert az rázkódik a legjobban?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 19:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Hülyeség, alkati dolog hogy ki honnan fogy-hízik jobban. De a rendszeres kardio mozgás általában előbb-utóbb széppé teszi az alkatodat. Viszont sportmelltartót használj mert rázódik a melled, de nem fogyni fog jobban hanem meglazulnak a tartószalagok és jobban fognak lógni.
2008. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Állítólag a hasi zsír megy le legnehezebben szóval ezzel kalkulálj - persze nem bunkó akarok lenni nemtudom mi az a fölösleg amit le akarsz dolgozni. Egyébként tényleg alkati dolog. Az viszont mindegy mit csinálsz az hülyeség hogy a felüléstől hasról megy le mert ott mozog, amit te írtál is hasonló téveszme lehet... ez nem igaz. Csak annyi az előnye a felülésnek hogy mikor lemegy akkor lesz alatta izom - és így jobban látszik az eredmény :)


Én fogytam egy év alatt 25 kilót és rám igaz hogy még a hasamon maradt a legtovább. Hogy rád igaz lesz-e abban nem tudok segíteni... Én mellből nem tudok fogyni mert nem vagyok nő :)


Ahoyg az előző válaszoló írta tartsd fenn valamivel és ne aggódj :)

2008. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dehogyis. Elméletileg mellből fogyókúra alatt mindenképp vesztesz egy picit, de nem annyit, hogy az olyan feltűnő legyen. Akár futsz, akár mást csinálsz. Viszont a sportmelltartó az valóban jó ötlet, mert bizony még fájni is tud, ha "túl nagyokat" pattog közben... (120 a mellbőségem, tapasztaltam XD)
2008. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!