Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » -------Hogyan kell kifizetést...

-------Hogyan kell kifizetést intézni a PokerStars-ról? -------

Figyelt kérdés

A Moneybookers és a NETeller nevű virtuális számlákat nézegettem, mert a PStarsról ezekre könnyedén lehet utalni. Innen viszont nem tudom, hogy juthatna el a pénzem olyan helyre, ahol hozzájuthatok. Hogyan lehet innen elküldeni Abaqoos-ra, OTP számlára, vagy K&H számlára, illetve van más módja annak, hogy hozzájussak a pénzemhez?

Előre is köszi mindenkinek.......


2010. jan. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem a starson vagyok de sok teremnél csak olyan módon kérhetsz kifizetést ahogy befizettél.

A neteller-ről pedig kifizetést legkönnyebben úgy oldhatod meg,hogy igányelsz egy neteller kártyát ingyenesen.

A withdrwal résznél kell körülnézned ha nem akarsz kártyát.

2010. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
helo en is a starson jatszok a moneybookers az jobban bevalt mint a neteller a neteleer az többet is von le jah és lassab , de en vegül oan megoldast valasztottam h haver csinalt egy moneybookers szalat es neki küldözgetem át a lovet ö meg leszedi ,,, ez a legegyszerübb:) gondolom azt tudod h nem mindegyik bankkartyara tudod kikerni a penzt
2010. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovácsn válasza:
Visa carddal fizes me 1 minimum összeget 10 dodót és akkor kérhetsz kifizetést a visa kártyára ez a leggyorsabb moda hogy a pénzedhez juss(csak visára kérhetsz ki m-on otp,cib rafi erste ezek jók ilyen célra) és ráadásul ingyenes a legtöbb p terembe 3 munkanap és a lóvé a számládon de ha másik terembe akarsz befizetni pl fd bonusz meg ilyesmi akkor mb a legjobb
2011. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!