Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópad jó lehet?

Futópad jó lehet?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a 2 éves fiammal. Úgy érzem teljesen ellustultam mellette, mert ugye mindent lassan csinálni, lassan menni, sétálgatni stb... Közel sem vagyok olyan pörgős mint voltam. Mire letelik a gyes szeretném egy kicsit megint formába hozni magam hogy bírjam a munkát a gyerek, háztartás stb mellett. Egy futópad beszerzését fontolgatom, mert terembe nem tudok lejárni, futni sem tudok eljárni mert non-stop velem a kisfiam. Fogyni nem szeretnék, mert így is rám férne még pár kiló. Szóval nem tudom mibe kezdjek bele, ami formába hoz, de nem fogyaszt.
2014. okt. 30. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Talajtorna. Én most kezdem. nem kell nagy dologra gondolni. leülsz,valamit csinálsz a talajon,felálsz. 30 perc. A talajon mindent.Körzés,kéz,láb,felül ,oldalt hasra,fenékre, térdel. fantázia. Milliósztr felállni.
2015. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!