Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hátráltatnak edzésen a többiek...

Hátráltatnak edzésen a többiek, már vagy ezerszer mondtam nekik, de semmit sem használ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy fitnessre járok (Ritmikus Sportgimnasztika). Van csoporttáncunk, tök jó LENNE, ha a többiek nem csesznék el az egészet. Az edzőnk elküld minket gyakorolni, de abból kb. csak annyi lesz, hogy mindenki elbaromkodja az egészet. Egyharmad része a csoportnak hülyéskedik meg kardozik a botokkal (botot használunk a táncban), a másik a fene tudja hova kóvályog, odamegy dumálni másokhoz, és vagyunk mi (kábé hárman), akik csak néznek, hogy akkor mégis mikor fogunk próbálni?

És ez még csak egy része. A másik az, hogy beállunk, és két pár (párokban vagyunk egy ideig, aztán szétválunk) elkezdi SZÁMOLÁS NÉLKÜL, azt is már hogy, a többiek megint nem csinálnak mi pedig megint csak ott nézünk, hogy klassz kis helyzet... ráadásul az én párommal egyszerűen nem lehet dolgozni, mert mikor elkezdi az a két pár ott elöl a táncot, nem csinál semmit, vagy ott sincs vagy néz ki a nagyvilágba. Azok meg ott elöl ránk ordítanak, hogy "táncoljál már"! De ha még el is kezdjük a táncot, rém ronda, a számolás akadozik, így mindenki össze-vissza csinálja, meg minden. A párom meg pl. mikor csinálunk egy ugrást a szőnyeg széle felé, ő csak kényelmesen odasétál, mintha semmi dolga nem lenne... mi a francnak jár oda, ha annyi energiát használ el, mint ha a kanapén nyomná a szunyát?!

Edzőnknek meg hiába szólok, ő sem tud mindig mindenre odafigyelni, amikor mi nem vagyunk a színpadon, másokat néz. Ha ránk is szól keményen, akkor is 10 percig megy a munka, aztán megint minden kezdődik elölről...


Mi a fenét csináljak? Így én nem tudok haladni, pedig nagyon szeretnék, és úgy nem megy ha a többiek állandóan hátráltatnak ás demotiválnak.


2014. okt. 14. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel semmit lehet tenni. Latszik hogy sz*rnak az egeszbe.
2014. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én szeretnék haladni, csak akadályoznak. Tanácsot még mindig nem kaptam.
2014. dec. 18. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az edző dolga lenne rendet tartani. Ha ő nem képes rá, vagy nem is érdekli, akkor te semmit nem tudsz tenni. Keress másik csoportot.
2014. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem érdekli, csak a többiek hülyék. Mondom hogy ránk szól keményebben, de az se túl hatásos hosszabb távon.
2014. dec. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!