Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Légpuska / légfegyver tulajok!...

Légpuska / légfegyver tulajok! Mit mondtok ha valaki megkérdezi egy puskatok/fegyvertok láttán, hogy mi van benne?

Figyelt kérdés

Sportlövészet céllal heti 2 alkalommal kénytelen vagyok átutazni a fél várost egy légpuskával (szivacsos zöld fogantyús tokban van a fegyver, tehát csak a tok látszik, de az alakja beszédes)

Tegnap is találkoztam a buszon egy ismerőssel és a barátaival, aki kérdezte hogy mi van benne?


Ha mondom, hogy egy légpuska, akkor megy a "hű, há" és a "meg lehet nézni"

Ezeket elkerülendő mit lenne érdemes mondai vagy milyen trükkel tudnám "álcázni"


Nem szégyellem, csak kellemetlen mikor egy sima légpuska miatt furán néznek az emberre



2014. szept. 28. 11:36
 1/4 kovpet ***** válasza:

- Mi van benne?

- Légpuska.

- Óóóó, meg lehet nézni?

- Nem, ez közbiztonságra különösen veszélyes eszköz, mi meg most közterületen vagyunk, csak elcsomagolva birtokolhatom itt. Ha elővenném, az garázdaság lenne, amire biztosan te sem szeretnél felbujtani, ugye?

2014. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, természetesen én is azt mondom, hogy kkve és nem szedhetem elő csak magánterületen vagy lőtéren, de éppenséggel ez után következik az hogy terjed az egyetemen, hogy "XY fegyverrel rohangál", mert a sok egységnyi sugarú idióta - akihez közvetve jut az infó - csak eddig ér fel agyilag.
2014. szept. 30. 01:17
 3/4 kovpet ***** válasza:

De hát tényleg fegyverrel rohangálsz. :)

Az egyetemre ne vidd be azért, lehet, tiltja a házirend.

A szóbeszéd ellen nem tudsz mit tenni. Aki szívózik, annak esetleg mondd azt, hogy KÉT fegyver is van nálad, a másikat bekaphatja :)

2014. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez ötletes válasz :-)

Természetesen nem az egyetem rohangálok vele, de a legtöbb ismerősöm egyetemista vagy ott dolgozik.

A legjobb tényleg, ha nem foglalkozom bele, csupán nem gondoltam volna korábban, hogy ennyire éretlenek az emberek...

2014. okt. 1. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!