Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és esélyt...

12 éves vagyok és esélyt kaptam arra, hogy elkezdjek balettozni. Érdemes lenne (többi lent)?

Figyelt kérdés
hajlékony vagyok annyira , hogy pl.: állásból híd vagy félig a nyakamba tudom tenni a lábam stb. Szerintetek ilyenekkel belekezdjek értelme lenne?

2014. szept. 19. 18:03
 1/5 anonim válasza:
Úgy gondolom, hogy sosem késő... (Bár azt hallottam, h a balettot igen korán szokták kezdeni: 5-6 éves korban.)
2014. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a hajlékonyság édeskevés.

amúgy attól függ,hogy csak balettozgati akarsz,akkor minden további nélkül elkezdheted.

vagy balerina akarsz lenni,mert akkor komolyabb dolgoknak is meg kell felelned.

csontozat,test és végtag arányok,arc,testzsír,becsült felnőtt magasság.

2014. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem voltam első órán , hát 154 cm és 41 kg vagyok az jó ? :$
2014. szept. 19. 19:45
 4/5 anonim válasza:
Én 6 éves kortól kezdtem és 6 éve balettozom és nagyon szeretem. Szerintem nem kortól magasságtól súlytól függ. Ha szeretnél táncolni hát kezd el csak egy kis ritmusérzék és kitartás kell hozzá.:D És csak a hasznodra válhat.(én már csak tudom XD)
2014. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2014. szept. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!