Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok személyi edzőt,...

Ajánlanátok személyi edzőt, privát edzési helyszínt?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Pesten leszek és szeretném magamat kikupálni. A baj az, hogy nem szeretek emberek közé járni, nem is jövök ki jól velük, afféle magányos farkas vagyok. Annyi mindent kinéztem már, vágyódtam utánuk, aztán vagy nem mentem el, vagy xar volt és elvette a kedvem. Van elég spórolt pénzem, és olyan helyet keresek, ahol max 5 fős foglalkozások vannak, és az edzőgépek használatakor se kell magamat kellemetlenül éreznem. Láttam nyáron azt az edzésformát, mikor fellógatott kendőkbe csomagolva izegnek-mozognak, és egyéb izgalmas mozgásformákat is kipróbálnék, szóval a hely kínáljon sok lehetőséget is. Budapesten bárhol lehet. Nem szeretnék saját gépeket venni, mert nincs hova tenni.
2014. aug. 31. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Trx edzés nem érdekel, vagy saját testsúlyos edzés? Én ilyen csoportos edzésekre járok, és mivelhogy sok óra van, eloszlik a tömeg, van amikor csak 1-2 ember van egy edzésen.
2014. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!