Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben milyen edző,...

Debrecenben milyen edző, fitnesztermet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan fitnesztermet keresnék, ami pénztárca barát, de elég jól felszerelt.


19/lány


2014. aug. 24. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
cutler
2014. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Derék utca, jégcsarnok előtt van egy király kis kondipark.

Én és pár ismerősöm oda járunk ki... ingyenes és teljesen le tudod magad edzeni a sárga földig :D

A fitneszterem is jó lehet... de ez szabadabb.

2014. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem alapvetően a benti sportolást, amíg tehetem a szabadban futok, de sajnos ez már csak hetek kérdése, mert hidegben nagyon rossz futni (a torkom és a tüdőm teljesen kikészül) ezért októbertől már szeretnék bérletet váltani, ezért kérdezem. :)
2014. aug. 24. 13:24
 4/9 anonim válasza:

Kérdező, kíváncsiságból, te hol/merre szoktál futni?

Hátha tudsz valami jó kis helyet.. :)


(Egy, néha lemegy futni srác)

2014. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oláh Gábor utcai stadinak a futópályája, vagy ha később tudok elmenni, az új stadionhoz megyek, mert az Oláh Gabi estére full sötét lesz a stadinál pedig vannak lámpák és a gumis pálya is nagyon jó :)
2014. aug. 27. 15:50
 6/9 anonim válasza:

Én utoljára kb. egy hete voltam futni, akkor az új stadionnál, és láttam egy lányt, azt hittem te vagy az... :D


Köszönöm a segítséget, egyszer majd elnézek arra is.. :)

2014. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokan futnak kint, fiatalok, idősek, hogy miből gondoltad, hogy pont én vagyok, rejtély :D
2014. aug. 27. 16:24
 8/9 anonim válasza:
Azért gondoltam, mert az a lány is olyan 19 körüli lehetett, és látszot rajta, hogy sokat fut (szép volt a feneke, igy jó volt mögötte futni) :D
2014. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aztán orra ne tessék esni a 13%-os emelkedőnél, bár nem én voltam szerintem :D :D
2014. aug. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!