Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emberek mennyi motivációtok...

Emberek mennyi motivációtok van egy nehéz nap után? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Legyen az bármilyen sport, van elég erőtök sportolni egy nehéz munka vagy egy suli után ami teljesen lefáraszt?

Én mindig motivációs filmeket nézek, nem hosszút 3-6 perceseket és ez nekem általában be váll.

Kíváncsi vagyok rátok!



2014. aug. 14. 01:18
 1/3 anonim válasza:
Rengeteg motivációm van egy ilyen nap után.zabálni.de nem megmozdulni.a filmek közben meg megéhezem.
2014. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A motivációs videók szétkoxolt fekákkal meg semmitmondó mondatokkal vannak tele, engem nem motiválnak. Ha pedig tényleg nehéz napom volt akkor megteszem pihenőnapnak.
2014. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

belőlem ez a nyári meleg nagyon kiölte a motivációt. Szinte sosincs kedvem edzeni menni (pedig szeretem), ráadásul sokszor elég rosszul is teljesítek.

De azért csak elvonszolom magam a terembe, és ha végzek, máris jobban érzem magam tőle.

Az ember csak saját magát motiválhatja, nem várhatom el, hogy mások adják meg a kezdő löketet. Ha én nem csinálom, senki se fogja megcsinálni helyettem. Úgyhogy inkább elmegyek úgy is, ha épp nincs kedvem, tudván, hogy jobban érzem magam, ha végeztem. soha senki nem mondta még azt, hogy 'ejj, de bánom a legutóbbi edzést'.

2014. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!