Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mini taposógépről honnan...

Mini taposógépről honnan lehet tudni, h mennyire nehéz "letaposni"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha túl könnyű lenne! Van erre vmi mértékegység, v az összes ugyanolyan, esetleg tudtok ajánlani jóféléket, amik olyan közepes erősségűek?

Ha esetleg rosszul írtam a nevét, erre gondolok:


[link]



2014. júl. 24. 20:09
 1/1 anonim válasza:

Szia. Nekem van egy de elötte mindenképpen melegits be, bár ezt is használhatod bemelegítés gyanánt.

Az én módszerem az hogy előtte jól kifárasztom magam minden féle gyakorlatokkal ami csak létezik mint pl: lábemelés felülés fekvőtámasz stb. Utána a jól megérdemelt pihenés az-az ez a kis gépezet. 1:17perc alatt 500at csinálok minden reggel és este az edzés után. Ez leginkább a csípőből visz le meg a combot vádlit és a feneked formálja, erősíti. De ne számíts 1 hét alatt akorra nagy álomfenékre pl. :)

2014. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!