Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akárhányszor teszek tipszmiksz...

Akárhányszor teszek tipszmikszet, ha 3 meccset ha 7-et ha 12-t mindig 1 meccs legalább elmegy, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy ne adj fel, mert szeretnék nyerni, próbálkozok, de nem megy.
2014. júl. 10. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
láss a jövőbe... szerencsejáték basszus... ha lenne tuti tipp, hogy mivel nyersz, akkor csődbe menne a szerencsejáték zrt... és nem lenne tippszmiksz többé...
2014. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tuti tippet kértem, hanem hogy 3 meccsből is elmegy 1 , de 7 ből is csak 1, és ezt nem értem...ne mtudok nyerni
2014. júl. 10. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
mondom még egyszer: SZE-REN-CSE-JÁ-TÉK
2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De van aki sorba neyri a tipszeket, az már jól tippel, szimpla tudása vanhozzá, messze a szerencsétől :)
2014. júl. 11. 02:25
 5/9 anonim ***** válasza:
hidd ezt... és bukd el az összes pénzed :D
2014. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kettő sehogsyenem kapcsolódik egymáshoz :D
2014. júl. 11. 21:21
 7/9 anonim válasza:
nekem is volt ilyen időszakom .. sajnos :( ahogyy elkezdtem minnél több pénzt akartam és ezért kénytelen voltam minnél több meccset tenni volt hogy 2 nap alatt 8 szelvény ment el 8! ami borzalmas és kiábránditó volt ezért nem tudtam magam motiválni a következőkre mert neem elégedtem meg a 2es szo rzokkal .. most viszont már kezdemm vissza nyerni őket .. n fél nm tart örökké ez az 1-2 meccs megy el .. jön jobb időszak is :) csak próbálkozz és ne add fel csak azokra a meccsekre rakj ami meegérzésból jön és ami hozott már pénzt eseleg néha újíts be egy meccsel és a végén jönni fog az ;)
2014. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te kevesebb meccset raksz több pénzért, vagy inkább tóbb meccset kevesebbért?
2014. júl. 12. 14:14
 9/9 anonim válasza:
Hát bl szezonba több meccs 200-500-1000 ft-al de átlagosan több pénzért kevesebb meccs volt hogy feltettem 20 000 ft-ot arra hogy a hollandok rugnak gólt + nem lesz kiállitás nos ez a ketto még 2es szorzot se tett ki és nyertem33 000-ret :) viszont azt ajánlom hogy egy nap pl 5000 rel tegyel meg 1-2 meccset és azt minden egyes nap duplázd :)
2014. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!