Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20. 000Ft körül milyen futócip...

20. 000Ft körül milyen futócipőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
+ néhány ezer Ft még belefér. Nem tudok dönteni, mert találtam neten 1-2 oldalt, ahol 20-25.000-ért már lehet kapni AirMax-ot, viszont szerintem azok gagyik. Szóval, ha már futócipőt veszek, akkor nem a látszatra fogok menni...Aszfalton és földes úton/fűben is elég sokat futok.

2014. jún. 18. 20:56
 1/5 anonim válasza:
Nekem nike dual fusionom van. 22ert vettem atletikazom, szoval eleg sokat futok benne es nem bantam meg:)
2014. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nekem egy Nike Air Futurun-om van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kényelmes. Én mely terepen ajánlom ezt a cipőt. Az ára 20,000 HUF
2014. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
cipőt nem márkára kell venni, hanem annak ismeretében, milyen lábtípusod van, és milyen terepen fogod használni, ha ezeket tudod, akkor felpróbálsz egy párat ami megfelel ennek a 2 tényezőnek, és kiválasztod a legkényelmesebbet... nekem most egy kalenji cipőm van, kemény 8000ft volt, de jobban meg vagyok vele elégedve, mint eddig bármelyik népszerű márkával.
2014. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3-as jót írt, nem márkára kell futócipőt venni. Nagyban függ a lábad típusától ill. alakjától is. Ha most kezded a futást, és nagy a testsúlyod is akkor nagyon-nagyon figyelj oda, hogy milyen cipővel kezded el.


A legjobb, amit tehetsz, hogy bemész egy olyan sportboltba, ahol az eladók tapasztalt futók (úgy értem, hogy versenyző múlttal rendelkező sportolók, nem hobbi futók) és ők szakszerű tanácsot tudnak adni. Nem a legdrágább cipő lesz a legjobb Neked.


Jó sportolást!

2014. jún. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4-es vagyok. Most látom, hogy figyelmesebben is olvashattam volna a kérdést, hiszen már futsz. Ebben az esetben viszont feltételeztem volna, hogy futóedző vagy más szakember tanácsát legalább egyszer kérted már cipő kérdésben.
2014. jún. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!