Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom házilag megoldani...

Hogyan tudom házilag megoldani azt, hogy 20 kilót tudjak vinni magammal? A táskáim alkalmatlanok rá.

Figyelt kérdés
Próbára akarom tenni magam, hogy képes vagyok-e arra, hogy 3-km-t lefussak 20 perc alatt 20 kg-mal. VAn valakinek ötletem? Súlyzóm nincs több 9 kg-nál, ami kevés. A táskám pedig kicsi.

2014. jún. 13. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát vasat semmiképp se vigyél, mert elvisznek a méhbe a tesók. :)
2014. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kapjál fel a válladra valami fotelt. Bár kicsit furán fognak rád nézni.

Fussál inkább 6 km-t 10 kg-mal. Az nem jó?

Egy karton ásványvíz az 6*1,5=9 kg. Ha felkapsz két kartont, azzal már meg is van a 18 kg. Csak olyat válassz, aminek a füle nem szedi szét a kezed egy méter után.

Menj el valami ócskavas telepre, ott viszonylag olcsón és találsz valami nehéz vastárgyat. Kis helyet foglal, egy jobb táskának el kéne bírnia

Írd ki valami sport fórumra, hátha ott értelmesebb tanácsokat kapsz.

2014. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hátizsákban fémsúlyzók vagy simán fémtárcsák, fontos az egyensúly ezért előre is tegyél valamit. Vagy övekkel rögzíts gumírozott súlyokat a testedhez, legyél kreatív.
2014. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ami legolcsobb es nehéz: szedj fel nagy köveket.
2014. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boka és csukló súly.
2014. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Plusz súly mellény. [link]
2014. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!