Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » DDMT2-höz hasonló privát...

DDMT2-höz hasonló privát szerver? =)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is, bár tudom hogy néhány embernek nagyon nehezére fog esni, kérem fogjátok vissza magatokat és véleményeiteket (a metin 'szar', 10 éveseknek való, nőlj már fel) ne nyilvánítsátok ki. Legalább is ne az ilyen fajtát:) Egy olyan metin2 privát szervert keresek ami hasonlít a ddmt2-re. Ha valaki nem ismerné:

-Nem minden a SÉről szól

-Normális emberek (legalább 1-2)

-Nem az állandó trágárkodás, anyázás hívásban

-Nem csak a felhúzott vértekkel és fegyverekkel lehetsz valaki

-Nem olyan nehéz fejlődni, yangot szerezni, de azért kelljen küzdeni is

-És ami a legfontosabb: NEM KIHALT A SZERVER

Igen, igen.. Tudom:DD ilyen szervert nagyon nehéz találni, lehet hogy már nincs is. Azonban ha valaki tud ilyenről, az kérem szóljon.:) ddmt2-ös karakterem: KönnyCsepp. Újra szeretnék belekezdeni ebbe a dologba. Ha valakinek még dereng ez a név az majd nyugodtan vegyen fel ha találtam egy normális szervert.:'D

És mégegyszer: Kérem olvasd el az első pár sort mielött kommentelsz és tartsd tiszteletben. A válaszokat előre is köszönöm.^^



2014. jún. 11. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
a sport, mozgásnál jobb kategóriába nem is tehetted volna
2014. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, tökre benéztem a dolgot.:D de jót nevettem ezen.xd
2014. jún. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!