Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kimi Räikkönen 2013-ban vajon...

Kimi Räikkönen 2013-ban vajon jól döntött, hogy visszamegy a már kudarcot átélt csapathoz a Ferrarihoz?

Figyelt kérdés
Már 2013 végén fel akartam tenni ezt a kérdést. Szerintem jobban járt volna, ha a Williams-szel vagy a Force India-val kísérletezett volna, mint egy olyan csapathoz menni ahol kapott már pofonokat 2009 környékén. Ferrarinak köszönhette, hogy elveszített két évet. A kétszeres világbajnok Fernando Alonso mellett szinte esélytelen még a legjobb hat közé kerülésre is...

2014. jún. 6. 19:54
 1/6 anonim válasza:

Szerintem Kimi nagyon jól tudta,hogy mit vállal.Másrészt,nem biztos hogy volt máshonnan kereslet rá.Értem ez alatt,hogy sem a Williams,sem Force India nem adott volna ekkora összeget,mint a Ferrari.Plusz ott a Shell támogatás.

Anyagi szempontból szerintem a legjobb döntést hozta,jól döntött,és akkor még nem tudhatták,hogy fognak idén szerepelni az új autók.

Kimit ismerve,jelenleg magasról tesz a bajnokságra.Teszi a dolgát,amiért bőven megfizetik.Nem hiszem,hogy azon kattogna az agya,mint a legtöbb rajongójának.

2014. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legjobban döntött, a lotus egy nagy szamóca , a williams és a force india jó, a Ferrari nagyon jó!

Most van egy versenyképes autója, a dobogóra is oda érhet :)

2014. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A múlt évben több ízben is a második helyen ért célba. Lehetett látni dühösségét a futamvesztés miatt. Akkor most tesz a bajnokságra egy nagyot? Most vagy jövőre lehet, hogy abba hagyja. Ellentmondásnak tűnik ez a verzió a számomra.
2014. jún. 9. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis foglalkozik a bajnoksággal és az eredményekkel. Ki nem akarna még több bajnoki címet a forma-1 ben ? Biztos ő is vágyik rá.

AZ emberek kialakítottak róla egy olyan képet ami nem mindig igaz. Jégember becenevet Ron Dennis adta neki, azért mert nyugodt, elzárkózik a média elől és utalt ezzel az északi származására is.

Ez a leszarom stílusa csak a rajongók felé jön, mert egyszerűen nem bírja a médiát, nincs hivatalos facebook oldala, míg más pilóták percenkét osztják meg dolgaikat. A családtagjai interjúkban elmondták, hogy egyáltalán nem ilyen otthon, szereti a családját, barátait, segítőkész, szeretne gyerekeket stb.

Én nem tudom mért mondják mindig azt hogy leszarja a bajnokságot.

A kérdésre válaszolva: ezen én is gondolkodtam, hisz végül is kidobták mert jött Alonso most pedig ott ül Alonso mellett a régi csapattársa Massa helyén.

Szerintem a Ferrari teljesen Alonsora épít, ő az első számú pilóta, már jó hogy nem ő vezeti a csapatot. De nem nagyon volt más lehetősége, mint később kiderült leakart Webber helyére szerződni, de a red bullnak nem kellett sem ő sem Alonso mert hogy ő is megpróbálkozott a helyért. Mondjuk elég érdekes lett volna ha a red dull nem a saját fiatal versenyzőket nevelő csapatából hoz pilótát.

2014. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolóval teljes mértékben egyezik a véleményem. Bízzunk benne, hogy előbb vagy utóbb újra láthatjuk őt a porondon is.
2014. jún. 10. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Az jó lenne :)

Mi tagadás nem sok éve van hátra már a Forma-1ben :/ a legidősebb pilóta a mezőnyben (34) lehet, hogy már a Ferrarinál marad, ami nem lenne baj. Csak kellene, hogy beleszokjon a környezetbe, és hogy megtalálja a hangsúlyt a kocsijával amit ugye Alonso fejlesztett, mert hogy Massa is elmondta hogy volt amikor ő szimulátorozott Alonsonak..

Meg remélhetőleg a Ferrari is segít neki, de az már látszik hogy ki az első számú.

2014. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!