Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Aliexpress-...

Valaki rendelt már Aliexpress-ről Nike air max-et?

Figyelt kérdés

kinéztem egyet magamnak..nem is drága..viszont arra lennék kíváncsi, hogy azt a színt küldik- e el amit én kiválasztok?

mert rányomtam az egyikre ami fehér alapon rózsaszín..nyomtam tovább a fizetésre..és ott azt írta ki h color: brown (semmilyen barna szín árnyalat nincs a cipőn)



2014. jún. 3. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
írd le kommentbe is, hogy melyik szín kell
2014. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kolomp77 válasza:

Heló! Kissé régi de talán másnak is segít:

Nekem eddig abszolút pozitív tapasztalataim vannak az aliexpressről, sokat utána olvastam több fórumon és mindenki jókat írt róla.

Áruval kapcsolatban pedig ha esetleg nem volna jó / méret / szín stb. Simán visszaküldheted.

Az aliexpress is mint az összes többi elég komolyan figyel a hírnevére, tehát ha bármi nem felel meg a cipőn akkor az eladó nem kapja meg a pénzt, neked meg visszautalják kérdés nélkül. (Már ha azt kéred és nem cserét)

Tényleg elég komolyan ki vannak már dolgozva ezek a rendszerek, amúgy tessék egy oldal : [link] ez magyar és kifejezetten az aliexpresses beszállítással foglalkozik, nekem is barátom ajánlotta, innen szokott rendelni s eddig semmi baja nem volt.

2015. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi a linket, mostmár ėn is rendelek...:)
2015. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!