Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a kikönnyítés?...

Miért nem megy a kikönnyítés? (lovaglás)

Figyelt kérdés
Nem nagyon megy a kikönnyítés.:/ ügetni és lépni tudok de semelyikben se megy a kikönnyítés 2 mp-nél tovább....:/ Valaki adna tanácsokat, tippeket, hogy hogyan tudnék minimum 10 mp-ig kikönnyíteni?:) 11/l

2014. jún. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat kell gyakorolni. Nekem mondta az oktatóm annak idején, hogy a nyereg ellé tegyem le nyugottan a kezem.
2014. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Majd megpróbálom ezt a nyerges dolgot:)
2014. jún. 3. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez kb. a nulladik óra anyaga kéne, hogy legyen, a kétpontos ülés.

Kérd meg az oktatód, hogy gyakoroljatok. Vedd rövidebbre a kengyelt, nyomd le a sarkad és tedd hátrébb a lábszárad, ez a titka.

Először álló, majd lépő lovon gyakorold.

És sok sikert! :)

2014. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Majd mondom az edzőmnek hogy a következő órán lehetne most ezzel a dologgal foglalkozni:)
2014. jún. 4. 20:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a sarok volt nálam a hiba, mert a lábszáramat hátratoltam....semmi...a sarkam az egyáltalán nem volt lenyomva könnyített ülésnél szóval szerintem ez a bibi..:) meg most olvastam hogy ügetésnél a kikönnyítésnél kicsit a combunkkal rugózni kell...na, ezt sem tudtam:D
2014. jún. 4. 20:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Lépésbe már megy bármikor megvan a módszerem!:)
2014. jún. 15. 19:57
 7/7 A kérdező kommentje:
bármeddig*
2014. jún. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!