Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tanulhatok meg ugratni?

Hol tanulhatok meg ugratni?

Figyelt kérdés
13 éves budapesti lány vagyok. Stabila ülök a lovon, tudom kezelni a kicsit "problémásabb" lovakat, mind 3 jármódban biztosan ülök. 3 éve lovagolok és szeretnék elkezdeni ugrani. Tudom, hogy hosszú és nehéz folyamat de úgy érzem itt az idő, hogy belekezdjek. Milyen lovardákat ajánlotok? Nagyon sokat segítetetk ha árakat is mondtok. Előre is köszönöm!! :)

2014. máj. 26. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb lovardában tanulhatsz ugratni. Keleti mellett is van a Tatti, meg pesterzsébeten. Pontos árat nem tudok neked mondani de olyan 4000 ezer körül van egy óra.
2014. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nikike** válasza:
Telkin van Budakeszitől nem messze 1 óra 6000ft de abban minden benne van és csak egyedűl vagy te a ló és az oktató
2014. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!