Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki jár fitness...

Van itt olyan, aki jár fitness terembe vagy valahova edzeni? Nem tudom, hogyan zajlik az ilyesmi, megéri-e.

Figyelt kérdés
Szeretnék formásabb testet és kicsit izmosabb lenni. Het 2 alkalommal szeretnék járni. Utánanézegettem egy-egy fitness klubnak, de nem tudom, milyen lehet. 2 műszakban dolgozom, ezért az órarenddel kapcsolatos információk is érdekelnének.
2009. dec. 30. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 2 műszak, akkor a Gildát javaslom. Én is hasonló cipőben vagyok, bár én heti 5-ször megyek. Éjjel-nappal nyitva van a hely, hó elején tudsz szépen bérletet venni, és azzal bármikor bemehetsz edzeni.


Ha nem erre vonatkozott a kérdésed, akkor meg benyitsz, odamész a pulthoz, és kérsz egy napijegyet (~1200 huf). Átöltözöl, edzel egyet, aztán vissza és ki. Ha tetszett, legközelebb már nem napijegyet veszel, hanem bérletet.

2009. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mi az a Gilda?

2009. dec. 30. 11:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem, Pesten van. Én Veszprém megyei vagyok.
2009. dec. 30. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Találsz ott is. Elmégy és megbeszéled, van egyszeri, és lehet bérlet is, előbb próbáld ki az egyszerit.
2009. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt a környéken lévő klubban voltam ma, vettem bérletet, akciósan ezen a napon lehett megvenni. Mindenes bérlet, akár minden nap bemehetek, bármilyen órára.

Lenne még egy olyan kérdésem is, hogy órarenden kívüli időpontokban is lehet menni? Ha igen, akkor honnan tudjam, hogy mit fogok csinálni? Van ott egy edző, aki megmutatja. Jövő héten délutános leszek és délelőtt csak 2 napon van olyan óra, amire el tudok menni, az jóga. A többi napon is szeretnék menni, de nem tudom, lehet-e.

2009. dec. 30. 13:18
 6/8 A kérdező kommentje:
*lehetett utoljára
2009. dec. 30. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, te most kondizni akarsz gépeken, vagy aerobic, kangoo, stb órákra járni??? Utóbbinál ugye mindig van aki tartja az órát, a teremben pedig kell lennie edzőnek. Magadtól, meg mások okoskodásával ne kezdj el súlyzókat rángatni. Tele vannak a termek az olyan idiótákkal akiknek gőzük nincs, hogy kell helyesen végrehajtani a gyakorlatokat. Szóval edző!
2009. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel a bérlettel bármelyik órára bejárhatok 1 hónapig. De ha bemegyek hétfőn, mikor nincs óra, akkor használhatom a gépeket? Edző van bent mindig? Ingyen állítja össze, hogy milyen gyakorlatokat végezzek? Nem magamtól akarom a dolgokat, mert sok gépről azt sem tudom, hogy működik. Az a futószalag, a kardio edzés vagy minél van, nekem ijesztőnek tűnik. :)
2009. dec. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!