Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul kb. elkezdeni...

Mennyibe kerul kb. elkezdeni teniszeszni?

Figyelt kérdés
Teniszuto, labda, tanar, palya?
2014. máj. 16. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A tenisz egy eléggé drága, ízületroncsoló divatsport. Nem tudom konkrétan, de mivel divatos, így elég magasan tudják tartani az árát. Ahhoz képst hogy csak egy kis olcsó móka, elég nagy értéket (anyagi értéket) kapcsolnak hozzá.. :D
2014. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az előzőre jó sport a tenisz.

A kezdésnél szerintem felesleges ütőt venni, mert ha edzőhöz mész akkor ott úgy is tud majd adni edzésekre, labda szintén ugyanez és még a pálya is benne van az árban.

Szerintem valamilyen csoportba érdemes beiratkozni, de az árak nagyon változóak.

Egyéni: 4000-6000Ft között/óra

4 fős csoport: 20000Ft/hónap (kb. 8 alkalom)

Ha nem edzővel, hanem barátokkal ismerősökkel mész, akkor ütő 10-15 ezerért lehet használtan jó ütőt kapni, 4db labda kb. 2000 ft, a pálya meg változó, 1000Ft-tól akár 5000-ig is terjedhet.

2014. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Az előző (előtti) egy kicseszett szóval sem írta azt, hogy a tenisz rossz sport lenne.


Csak értelmetlen és nem egészséges, pénzlehúzó burzsuj divatsport.


De ha be akarjuk sorolni, akkor még mindig jobb mint a zumba vagy a flabelos, úgyhogy van szerencsétlenebb sportválasztás is.

2014. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"értelmetlen és nem egészséges, pénzlehúzó burzsuj divatsport", de azért nem rossz sport, aha, értjük. zumbához hasonlítani meg kár, de hát aki abszolút nem ért hozzá, nem is tudom minek szólal meg. ha utálod a teniszt, akkor ne válaszolj tenisszel kapcsolatos kérdésekre. második teljesen jól elmondta, hogy mi van.
2014. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a teniszt utálom, szimplán Zsóffciiit kímélném meg egy idétlen mozgástól.


A zumbától is óva inteném, nyugi.


Helyette esetleg edzhetne normálisan, egészségesen, tanulhatna önvédelmet.. kezdhetne valami értelmeset az idejével, ezért nem ajánlom neki a teniszt. :)

2014. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Zumbazni szeretek! Amugy koszi a valaszokat!
2014. máj. 21. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Meglepő, meglepő.


Mindegy is.

2014. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"zumbától is". zumba nem = tenisz. de ezt tuti, hogy hiába mondom. persze, értem én, hogy mit akarsz mondani, az ember ide-oda rángatja a térdét, teniszkönyök, ilyesmi. de a hobbijátékosoknál, pláne kezdőknél, ha jó kezekbe kerül, semmi baj nem lesz. sokáig versenyeztem, sosem volt teniszkönyököm. más baj előjött, de az nem a tenisz miatt volt. szóval szuper arra a tenisz, hogy ne unalmas köröket rój a futópályán vagy az uszodában, mindenedet átmozgatja, persze ésszel kell csinálni.
2014. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is tisztában vagyok ám vele, hogy pont halál értelmetlen volt 'beszólnom' :)
2014. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor jó. :)
2014. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!