Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi szerint válasszam meg a...

Mi szerint válasszam meg a box kesztyűmet? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Most szeretnék elmenni boxolni. Egyenlőre heti egy alkalom, és nem tudom, hogyan foghatnék hozzá. Milyen box kesztyű lenne a legjobb, milyen márka, milyen méretben? Csak edzésre. 14 éves lány vagyok, 54kg, 165cm. Milyen ruhát vigyek? Milyen cipőt? Milyen pólót? Utána olvastam egy pár dolognak, hogy hogyan megy ez, de elég friss az ötlet, úgyhogy nagyon mélyre nem ástam magam a dologban. Egy furcsa kérdés..Mellre szabad ütni? Sport melltartó gondolom kell majd, igaz? Mennyi pénzt érdemes szánni egy órára? Válaszaitokat előre is köszönöm. 14/L

2014. máj. 6. 22:54
 1/2 aikiboxer ***** válasza:

Az első edzésre sima melegítőnadrágban és pólóban menj, ha nem akarod, hogy a srácok végig a melleidet bámulják, akkor lehetőleg ne testhez simuló cicababás felsőben... Sportmelltartó persze alap, mint minden sportban. A kezdőket nem rakják ringbe, és a melleidet sem ütik. Később, ha már rendesen kesztyűzöl, direkt van műanyagbetétes mellvédő (persze akkor sem ütik a melledet edzésen, csak egy-egy ütés becsúszhat). Cipőnek jó kezdetben bármilyen sportcipő.


Amit érdemes az első edzésre venni, az egy bandázs. Ez egy fásliszerű szalag, amelyet a kesztyű alatt a kezünkre tekerünk. Kesztyűt szerintem az első edzésre még nem érdemes venni.

2014. máj. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amúgy is szart vennél, majd ott felvilágosítanak, milyen kesztyű kell.
2014. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!