Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy csak...

Miért mondják azt, hogy csak heti 3-4, ugyanolyan edzéstől lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan alatt értem, hogy heti 3-4-szer kondiba jár, vagy 3-4-szer fut, vagy kerékpározik.


Mert én heti 2-3-szor vegyítem a dolgokat, és úgy gondolom, hogy a bringa és a futás, nomeg a túra is edzi mondjuk a keringési rendszert, szóval fejleszt. Ezáltal szerintem az adott sportban is előrébb visz.


2014. máj. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ki mondja? Mindig azt ajánljuk, hogy az erősítő edzés mellé menjen kardio is.
2014. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én pl. nem járok kondiba és nem is akarok.


Bringa, kocogás, tornázgatás megy, heti 2-3-szor, zsúfolt heteken csak 1-szer.

2014. máj. 3. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt edzel, amit akarsz, amit szeretsz, te dolgod. Nincs előírva, hogy kinek mit kell csinálni és az sincs előírva, hogy mindenkinek marhaizmosnak kell lenni. Magadnak kell megfelelni és ha ez megy azzal, amit csinálsz , akkor okés, ha meg nem , akkor majd változtatsz.
2014. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Magamnak kell megfelelni, de bizonyos séma alapján.

Alapvetően megfelelnék magamnak napi 10 perc gyaloglással is, de az ugye nem elég.

2014. máj. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!