Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Mi lenne nekem...

Mit ajánlotok? Mi lenne nekem ideális? . Stb.

Figyelt kérdés
A szüleim már egy jó ideje "zaklatnak" azzal, hogy kövér vagyok és mozognom kellene. Őszintén szólva én jól érzem magam a bőrömben, de tény, ami tény valóban van zsírfeleslegem itt-ott. Az igazság az, hogy fogalmam sincs, hogy mit kellene kezdenem magammal, nem vagyok egy sport ember és egy nagy diétázó sem, szóval a segítségeteket kérném, hogy ti mit ajánlotok! Annyit tudok magamról, hogy nem tudok hosszútávon futni, nagyon gyorsan elfáradok... és állítólag öröklött (?) dolog anyukám szerint, hogy nehezen adok le a súlyomból. Jelen pillanatban kollégista vagyok, így a menzán adott ételen élek, de naponta csak egyszer eszem. Talán még mondhat valamit az, hogy 180 cm és 80 kg 16 éves lány. Segítségeteket előre is köszönöm! :)
2014. máj. 3. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyelőre kéne talalnod valami lightosabb sportot és azzal felkészíteni magad.És egyél yugodtan csak odafigyelve mit.

Nyaron meg egy jól belőtt diétát tartva,biciklivel,ússzassal stb. ledobhatsz par kilót.


Az egy dolog hogy jól érzed magad a bőrödben de van rajtad minimum 10 kiló felesleg ami egészségtelen raadasul ilyen fiatalon? Mi lesz szülés utan?

2014. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármi aerob edzés jó lennem pl bicaj, gyors gyaloglás, lépcsőző gépezés, úszás, stb.. mellé kevesebb szénhidrátos étrend, kissé emelt fehérjével.
2014. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!