Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő airsoftnak melyiket?

Kezdő airsoftnak melyiket?

Figyelt kérdés
Nemsokára meg fogom venni az első airsoft fegyverem, DMR-kategóriájú fegyvereket néztem, mert ez a játékstílus tetszik a leginkább. Szóval az lenne a kérdésem, hogy melyiket ajánlanátok: A&K SR-25K, vagy az A&K SPR MOD2? Természetesen vevő vagyok minden egyéb tanácsra, ötletre!

2014. máj. 1. 18:43
 1/1 Jakus Tamás ***** válasza:

Üdv!

Megnéztem mindkét fegyvert.

Nos ezek a fegyverek amolyan köztes kategória. mert már nem sorzatlövő de még nem is mesterlövész.

Az én tanácsom az hogy először dönts milyen kategóriában akarsz mozogni és utána vásárold meg az első fegyvered. mert a mesterlövésznem ( mint pl nekem ) nagyon kevés sikerélménye van de ha találsz akkor nagyon. A sorozatlövőnek kisseb a lőtávja az tény de sokkal több sikerélményt nyújthat. Amit én ajánlok neked az egy telhesen alap jing Gong G36C típusú fegyver. Olcsó és igencsak megbízható. És amikor már ráéreztél a dolgokra akkor válthatsz egy komolyabb fegyvercsoportra. De persze a döntés a tiéd én csak elmondtam a véleményem.

2014. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!