Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 1-2x futnék betonon is....

Heti 1-2x futnék betonon is. Melyik futócipő márka vált be nektek? (középáras kategóriában)

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Betonon nem igazán jó futni... de persze ha nincs más :(

Én Asics cipőket tudnék ajánlani. Igazából attól függ milyen a lábad, ha pl. kicsit lúdtalpas vagy, akkor egy pronációt gátló (motion control) cipő ajánlott. De mindenképpen profi futócipő legyen, mert ezen az egyen nem igazán érdemes spórolni.

2009. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Saucony. Nekem ez a Grid Shadow 9 Tr terpcipő van már évek óta. Megjegyzem, hogy egy éve én még 20 000-ért vettem, most 12 400-ra van leárazva valószínűleg azért, mert ez már egy kifutó modell. Én futok terepen is, betonon is, és mind a kettőn nagyon bevált. Azért jó, mert masszív felépítésű cipő, jól védi a lábat. De ha elmész a boltba a Szentendrei útra, segítenek kiválasztani a megfelelőt, ha ez nem tetszik. Más üzletekben viszont nem nagyon van ez a márka, illetve csak nagyon gyér választékban.


[link]

2009. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:)!
2009. dec. 25. 18:55
 4/15 anonim válasza:
a beton azért nem jó mert a porcokat koptatja:S de nincs más,én nike-t vettem 20000-ért:D
2009. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, igen tudom, hogy nem jó, valamikor versenyszerűen futottam.

Csakhogy esős, latyakos időben használhatatlanná válnak a bejáratott futóútjaink (sportpálya és a város melletti terület is), a futással meg mégsem szeretnénk felhagyni, ha már újra elkezdtük.

2009. dec. 26. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Saucony.Régen én is futottam napi 15 km-t ilyen cipőben és szerintem a legjobb ha futni akarsz.Nem olcsó de megéri az árát.
2009. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aszfalt/beton utakon futottál benne?
2009. dec. 26. 14:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Aszfalt,beton,salak és erdőben.95 kg voltam és egy 15 kg-os hátizsák volt a hátamon.Így futottam hetente 5-ször.2 évet bírt ki a cipő.Szerintem az nem olyan rossz.
2009. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem. És a tied se kutya:)! (Aztán abbahagytad?)Kösz a tanácsot, ennek is utánnézek.
2009. dec. 27. 17:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló problémákkal küszködök. Idáig Reebok Premier Pump-om volt,de kezd szétszakadni(2 éves).

Beton helyett az aszfalt is jobb...


Kifutó modelleket nézegesd, azok viszonylag olcsók és jók, én egy Outlet boltban vettem a Reebokot 10e-ért,fujtatni lehet bele,hogy megfogja a bokám,van merevítóhíd(ez feltétlen legyen benne!!) is benne, nem tudom legközelebb is lesz-e ilyen szerencsém,de csak kb. 2 évet bírnak ezek a cipők,márkától függetlenül.

2009. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!