Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balett Bolt Szolnok közelében?

Balett Bolt Szolnok közelében?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval barátnőm most találta ki hogy balettozni szeretne 16 évesen és szinte semmit sem tud róla. Most ott jár hogy alap állásokat tanul. meg szeretne egy spicc cipőt de ahogy néztünk nagyon körülményes sok fajta méret spicc keményítés stb. És hogy egy boltot keresnénk ahol ebben tudnak is segíteni vagy tudnának neki pár tanácsot adni. Jó lenne Szolnok közelében de aha más nem megy akkor pesti is jó lenne.

2014. ápr. 21. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a barátnőd ne vegyen spicc cipőt egy jó ideig... hogyha még az alap pozícióknál tart akkor még 2-3 év bőven még eléri az a tudásszintet hogy elég erős legyen a bokája stb...

én már balettozom egy jó ideje és még csak most egy pár hónapja van spicc cipőm. tudom hogy nagyon szép meg jól néz ki de szerintem a barátnőd nem tudja h mivel jár ez az egész. régen emlékszem h az első órámon (kb 4 évesen) amikor legelőször láttam spicc cipőt én is teljesen el voltam varázsolva,szóval tudom mit érez most a barátnőd,de nekem elhiheti,hogy nem egy sétagalopp:S

Én azt mondom hogy először a tanárt/mestert kéne erről megkérdezni és utána felkeresni a boltot.

én pesti vagyok,szóval Szolnokot nem ismerem de Budapesten 2 is van:

SANSHA (Ó utca 42.) Weboldal: [link]

TAYLOR TÁNCKELLÉK (VII. ker. Hársfa utca 5.) Weboldal: [link]


Remélem tudtam segíteni és írj/írjatok nyugodtan privit ha van még kérdés ;)

14/L

2014. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!