Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftra szilikonolajnak ez...

Redoxxx92 kérdése:

Airsoftra szilikonolajnak ez megfelel?

Figyelt kérdés

Ha ilyen szilikon spyvel fújnám be a fegyver csövét és a tárat az ártana a fegyvernek?


[link]



2014. ápr. 11. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A termék leírásbók szerintem nem árt, "megvédi a gumit a kiszáradástól" stb. De NE fújd a csőbe mert tocsogni fog minden. Egy nagyon keveset fújj a gumira, utána vágj le egy olyan kis darab rongyot, amit a tisztító pálca nyílásába tudsz tenni, majd ez a kis rongyot fújd be. Tekerd le a hopup-ot minimumra nehogy majd megsértsd a gumit. Utána dugd be a szilikonos rongyos pálcát a csőbe ameddig csak tudod de óvatosan, utána lassan húzd ki a csőből úgy, hogy közben forgatod a pálcát. Cserélj a pálcán rongyot és ezt addig csináld, amíg a rongy nem lesz koszos.

Ja és ezekből a nagy flakonokból nagyon jön a cucc úgyhogy csak óvatosan.

Ha csak simán befújnád a csőbe, a kosz attól még bent maradna.

2014. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak, hogy azt írják kiváló tapadás. Az nem baj neki? De amúgy ha mondjuk befújnék 5-6 BB-t amit közvetlenül a hop up kamrába tennék és kilőném? az nem olajozná be kellően?
2014. ápr. 12. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor csak a gumi csőbe belógó részére menne ami az egész gumi felületének csak a töredéke. Az egészet be kell fújni de csak épphogy nehogy kiszáradjon, mert akkor nem fog jól tömíteni, szelelni fog, az ereje lecsökken, össze-vissza fog löni. Persze ez nem 1-2 hónap alatt, hanem hosszútávon. Mivel szilikonspréről van szó nem hiszem, hogy tapadna :)

Amúgy lehet venni külön airsoft szilikonsprét is.

2014. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet külön is venni, de az rohadt drága.
2014. ápr. 12. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Az igaz, ez a nagy flakonos jobban megéri. A tapadást pedig úgy érti szerintem, hogy a szilikon jól tapad a felületre azaz nem pereg le róla, de maga az anyag síkos. Amúgy ha van a közeledben autósbolt ott lehet kapni és akkor nem kell postát fizetned. Amúgy én Unix-ban vettem már pont ilyet (autószerelő vagyok).
2014. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Otthon mi is ilyet használunk autógumi tartósítására.
2014. ápr. 13. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ok :)
2014. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem okoskodni akarok, de egyszer én is beleestem abba a hibába, hogy túl sokat fújtam a hopup gumira és nem volt hopup hatás, mert a gumi nem megpörgette a bb-t, hanem elcsúszott rajta. Szóval csak óvattal.
2014. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hop upba bármennyit fújsz elmegy a hop up hatás. Kb 30 bb és visszaáll.
2014. ápr. 15. 19:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!