Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TRX-ről vélemények?

TRX-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A probléma megoldása, amiben a tanácsotokra, véleményetekre van szükségem, a következő: gerincferdülésem van, és emiatt nagyon úgy néz ki, hogy végleg fel kell, hogy hagyjak a testépítő edzésekkel. Viszont semmiképpen nem akarom azt, hogy a mozgásom kimerüljön az úszásban és a gyaloglásban.

A gyógytornászom a TRX-et ajánlotta, mint viszonylag veszélytelen tevékenységet.

Mivel még életemben nem csináltam, a kérdésem azokhoz szól,akik már próbálták vagy rendszeresen csinálják; mi a véleményetek róla? Nyújt legalább hasonló élményt, mint egy kiadós edzés, át tudom e magam dolgozni vele rendesen?

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. márc. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen problémával a jógák között /is/ nézelődj.

ugyanolyan saját testsúlyos edzéstípus,mint a street w.,vagy a fegyenc,amik amúgy szintén mennének a problémádhoz.

amiket csinálsz gerinctornán azok is mind jóga gyakorlatok,csak a kezdő szinten lévők.

hatha jóga,power jóga ha nagyon keményet akarsz,astanga a haladó.

és kipróbálhatod a trx-et ha végképp ki van merülve a kreativitásod,de a problémádhoz sokkal teljesebb körű edzéseket lehet végezni az ajánlottaimból,mint a trx-el.

jah igen és ha az a téveszme él benned,hogy a jóga az csak ilyen lazítgatás és semmi erő nincsen benne-

http://www.youtube.com/watch?v=t1YT0dIpbXs

2014. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a trx, én járok rá, viszont én személyi edzés jellegű trx edzésekre már, csoportossal kezdtem, de ott sok a kezdő, és a gyakorlatok is könnyűek voltak már egy idő után, de az edző tart személyi edzést is trx-el, és arra váltottam.

De én azért, mert én unom a súlyzós edzéseket, viszont izomtömeg növelés a célom, és eléggé jó. Lábra is olyan szinten tud nekem az edző gyakorlatot mondani trxel, hogy jobban izomlázam volt az elején tőle mint a súlyzós edzésekkel.

2014. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A jógás videót majd megmutatom a terapeutámnak! :) Kedves második válaszoló! Annyit megtennél még, hogy ajánlasz helyet vagy edzőt, akinél eltudnám kezdeni a TRX-et? Előre is köszönöm! Jó hétvégét! :)
2014. márc. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!