Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha új jégkorcsolyát veszek,1....

Ha új jégkorcsolyát veszek,1. használat előtt mi meg kell éleztetni?

Figyelt kérdés
Hol lehet,mennyiért csinálják.Vagy otthon hogy lehet élezni?Kezdő vagyok,mindenképp vmi tavon szeretnék korizni tanulni.(semmiképp pályán)
2009. dec. 17. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

szinte minden kori pályánál van élező.


Ne tavon tanulj! A tavi jég sokszor göröngyös, egyenletlen. Nehezebb rajta korizni mint egy gondozott műjégen.

2009. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

énsem ajánlom a tavat.

mért nem akarsz semmiképpen pályán?

egy koris

2009. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.nem tudjátok pályán milyen árban van?Nem is a pénz miatt,más.Sok ember,lehet baleset+nagyon feszült vagyok tömegben,ideges lennék,nem tudom úgy rátudnék e menni a jégre.Nem szeretnék esetleges ismerősök előtt se "szerepelni" égni.Zavar ha figyel vki,miközben olyat csinálok,amihez nem igazán értek,vagy bizonytalan vagyok adott dologban,itt a koriban.
2009. dec. 18. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

értem.

hát ha mondjuk arra gondolsz hogy ciki lenne esni meg ilyenek akkor megnyugtatlak mert rengetegen vannak akik nemtudnak jól korizni a jégen.szóval sztem nem röhögnének ki. én legalábbis sose röhögtem olyanokon akik rosszabul mentek. de megértelek.amúgy sok féle belépőjegy ár van vanahol 700,1000,1200. változó van ahol egész napra korlátlanul valahol órákra.ha bérelni akarsz többe kerül.


koris

2009. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugi!

senki sem születik úgy, h tud korizni. mindenki elkezdte egyszer. ha elmész valószínüleg nem te leszel az egyetlen, aki először van a jégen. ;-)

2009. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ma voltam korizni 6 év után tavon úgy, hogy semmire nem emlékeztem a koritudományomból olyanokat estem öröm volt nézni, de igazából ez senkit nem érdekelt...:D
2011. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!