Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha lúdtalpam van, az mennyire...

Ha lúdtalpam van, az mennyire hat ki a görkorcsolyázásra? Lehet lúdtalppal görkorizni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 19:01
 1/7 windows xp válasza:
100%
lehet :) denem árt ha teszel bele egykülön betét,de nem muszáj
2014. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet

görkoriztál már valaha?

2014. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon régen tudtam..meg jégen is.Most kijelenthetem bátran,hogy nem tudok!De szeretnék!Azt mondják nem lehet elfelejteni!Nekem sikerült!20 éve tudtam..most nem!35 éves vagyok!
2014. márc. 23. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
csak azért kérdeztem, mert ha most kezded újra, akkor fájni fog a talpad jó eséllyel, de az fáj mindenkinek eleinte.
2014. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
35 évesen belevágjak?Menni fog?
2014. márc. 23. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

persze


csak vegyél fel védőcuccot

2014. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy neve nincs görkorit próbáltam,a jobb bokámat nyomta nagyon,volt ott egy csavar,az,hiába volt olyan "betét".Holnap egy Salomon típust fogok próbálni-használtat-remélem az nem nyom,vág.Attól félek a lúdtalp miatt fájt a jobb lábam benne..vagy csak azért nyomhatott,mert gagyi volt?
2014. márc. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!