Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jason Statham elbírna 5...

Jason Statham elbírna 5 cigánnyal?

Figyelt kérdés
Profi harcművész, azon kívül hogy színész.

2014. márc. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Honnan tudjuk te kretén?
2014. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Profi harcművész. Aha..


Sajna a valóság inkább az, hogy Kolompár Leonídász hátulról vesén szúrná jó sűrűn (miközben mondjuk Lakatos Alehándrót tényleg lerendezné Statham, de hát a horda körbevesz)

2014. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 C0r3 válasza:
Simán. A cigányoknak csak a pofájuk nagy.
2014. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne náluk közbiztonságra fokozottan veszélyes eszköz, mint például pillangókés, vipera, vascső vagy a szokásos szamurájkard, akkor azért szerintem igen.
2014. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem profi harcművész de egykor olimpiai válogatott sportoló és MMA-s.


Ezt megmondani viszont lehetetlen.

2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen puszta kézzel menne.
2014. márc. 16. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki 2 emberrel szemben ki tud állni, és aránylag esélyes hogy győzzön az már erős.


Aki 3-4 emberrel szemben kiáll és győzhet, az bőven az átlag szint feletti képességekkel bír, és kevés ilyen ember van.


Ne feledjük el, hogy még 1v1-ben is kétesélyes a dolog. Ugyan úgy kiüthetnek engem mint én a másik embert. Ha már ketten vannak ellenem, milyen rossz esélyeim vannak már? Gyorsabbnak kell lennem két embernél, pillanatok alatt kell helyes taktikai döntéseket hozni (sakkhoz hasonlóan, csak pillanatok alatt) és közben két ember ellen védekezni és sikeresen támadni. Jó esetben a taktika miatt a két ember közül az egyik kizárhatja a másikat.. de ez rohadt nehéz.


3 ember ellen már tényleg művészet, tiszteletem annak akinek ez tényleg megy.. de nagyon elvont már ez az 5 emberes kérdés.


Nem úgy néznek ki ezek, hogy én tanultam ütni meg tökön rúgni és akkor pikkpakk egyetlen mozdulattal kifektetek egy embert. Örül az ember ha 1v1-ben jó győzelmi aránya van, és azok sem egymozdulatos győzelmek szoktak lenni. Utcán persze szabályok és védőeszközök nélkül könnyebb kiütést okozni, könnyebben ütik ki azt aki egyedül van :D

2014. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy az életben nem szépen sorban jön az 5 ember mint a filmeken , hanem amíg az egyikkel van elfoglalva addig a többi lefogja és aztán verik amíg mozog. Persze ha tényleg meg akarják verni. ha csak félős beszólogatós műmájerek ,akkor egyet kiüt a többi elszalad.
2014. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!