Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben olcsó és jó...

Debrecenben olcsó és jó konditermet, fitnesst tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, szeretnék fogyni, mert elég sok felesleg van rajtam. Árat is írjatok légyszi.
2014. márc. 10. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Cutler Gym [link]
2014. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Esti/délutáni utcán futkorászásra gondoltál már?

Ahhoz még partnert is találhatnál és még a végén élveznéd a fogyást!

Hasonlóan én is fogyni szeretnék olyan kb. 10-15kg-t csak én az olcsóbb és hasznosabb futást választom, ha akarsz egyszer eljöhetsz velem futni... :)

Hidd el jobb a természetben lenni, látni, hogy két villanypóznával előrébb vagy, mint a falat nézni a futógépen... :D

18F

2014. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó: annyi a problémám, hogy kb 20kg felesleg van rajtam, és elég lassan futok, hamar kifulladok..
2014. márc. 16. 15:17
 4/4 anonim válasza:

És ha egy konditeremben futsz egy futó padon akkor nem fáradsz ki?

Jelenleg én sem bírom sokáig, de tudom, hogy kb. két hét alatt is sokat fejlődtem.. súlyban, izomban, kitartásban egyaránt, szóval a döntés rajtad áll.. :)

2014. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!